Sejfy – nowoczesne systemy zabezpieczeń

Sejfy to doskonałe rozwiązanie gwarantujące wysoki poziom zabezpieczenia ważnych dokumentów, kosztowności. W sejfach można schować wszystko, co przedstawia jakąś wartość dla właściciela. Można w nich zdeponować gotówkę, klucze, dokumenty i inne cenne przedmioty. Wykonane są z trwałego, odpornego materiału, co gwarantuje ich niezawodność. Zastosowanie nowoczesnego i oryginalnego wzornictwa sprawia, że nie są one pozbawione walorów estetycznych. Wszystkie produkty dopuszczone do sprzedaży muszą posiadać certyfikaty potwierdzające ich zgodność z odpowiednimi normami europejskimi.

Jednym z wielu produktów oferowanych przez firmy obecne na rynku są sejfy depozytowe, które znajdują zastosowanie w sklepach, stacjach benzynowych, zapewniając ochronę większej ilości pieniędzy. Standardowo wyposażone są w zamek szyfrowy na klucz. Można zamówić również zamek elektroniczny lub mechaniczny szyfrowy. Stalowe rygle stanowią barierę nie do przejścia dla nieupoważnionych osób. Sejfy te występują w wielu wersjach. Poszczególne modele różnią się od siebie wymiarami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi, a także wagą, pojemnością i klasą antywłamaniową.

Sejfy antywłamaniowe natomiast są stalowymi szafami. Można przechowywać w nich pieniądze, lekarstwa, ważne dokumenty, klucze, wartościowe przedmioty.. Zabezpieczają ważne przedmioty i dokumenty biurowe, np. pieczątki, wzory podpisów, akta osobowe. Sejfy antywłamaniowe można wyposażyć w skarbczyki (osobno zamykane) oraz płyty na klucze. Specjalne kasetki umożliwiają bezpieczne przechowywanie nośników danych w sejfie.

Dostępne w ofercie drzwi antywłamaniowe chronią pomieszczenia zarówno przed pożarem, jak i włamaniem. Solidna konstrukcja jest barierą dla ognia i intruzów. Drzwi te można zainstalować w muzeum, banku, sklepie z bronią, kantorze, archiwum z ważnymi dokumentami oraz w serwerowni. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów drzwi do potrzeb klienta.

Firmy produkcyjne oferują także ogniotrwałe sejfy przeznaczone na dokumenty i akta, które przydadzą się w każdym biurze oraz archiwum z ważnymi dokumentami. Chronią je przed zniszczeniem przez ogień.

Osobna grupę stanowią sejfy komputerowe, specjalnie przystosowane do ochrony serwerów, posiadające własny system chłodzenia. Są one wykonywane w standardowych wymiarach, jak również według wytycznych klienta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ochrona, zabezpieczenia, alarmy, Sejfy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.