Oferta drzwi szklanych

Drzwi szklane to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje popularność wśród konsumentów ze względu na swoją oryginalność i atrakcyjny wygląd. Do produkcji drzwi szklanych wykorzystywane jest specjalne hartowane szkło, które ma właściwości nietłukące.

Drzwi mogą być przezroczyste, przepuszczające światło lub matowe. Wykonane ze szkła bezbarwnego i kolorowego, nadają wnętrzu lekkości i niepowtarzalnego charakteru. Nadają się do domów, mieszkań, a także biur, siedzib firm. Łączą w sobie elegancję i nowoczesność.

Drzwi ze szkła występują w różnych wersjach i modelach, mogą być to drzwi otwierane tradycyjnie, zawieszone na futrynie, a także drzwi przesuwne lub wahadłowe. Wybór na rynku jest bardzo szeroki.

Dodatkową zaletą drzwi szklanych jest możliwość umieszczenia na drzwiach dowolnego wzoru, np. logo firmy. Drzwi szklane opatrzone wzorem mają charakter dekoracyjny i stanowią ozdobę każdego wnętrza. Wg indywidualnych wytycznych Klienta wykonywane są drzwi o różnych wymiarach i rodzaju zastosowanego szkła. Dzięki nowoczesnym metodom piaskowania istnieje możliwość zmatowienia dowolnych wzorów na szkle i nadania im w ten sposób indywidualnego charakteru.

Zamiast zwykłego szkła hartowanego można zastosować piękne i niepowtarzalne witraże. Jest to rozwiązanie dla Klientów o dużym wyczuciu smaku i potrzebie estetyki.

Jeśli chodzi o drzwi szklane, Warszawa ma najszerszą ofertę produkcyjną. Producenci drzwi mają sieć dystrybucyjną w całej Polsce, dzięki czemu klienci szukający danego produktu mogą liczyć na szybką realizację zamówienia z każdego miejsca w kraju.

Drzwi szklane doświetlają wnętrze, przepuszczając światło, a także umożliwiają uzyskanie dobrej widoczności pomiędzy sąsiadującymi pomieszczeniami. Jednocześnie drzwi pełnią tradycyjną funkcję oddzielenia i zamknięcia przestrzeni, mają charakter izolacyjny.

Drzwi przesuwne wykonane ze szkła są bardzo funkcjonalne. Można je zamontować na dwa sposoby – jako drzwi przesuwające się wzdłuż ściany lub chowające się wewnątrz ściany. W pierwszy przypadku drzwi po otwarciu nadal ozdabiają wnętrze, drugie natomiast doskonale nadaje się do małych pomieszczeń, dzięki niemu można zaoszczędzić trochę miejsca.

Drzwi ze szkła mają specjalne systemy mocowania, które gwarantują sprawne i bezpieczne funkcjonowanie drzwi w każdym miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Budownictwo, dom i mieszkanie, Drzwi i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.