Brukarstwo

Kostka brukowa to materiał, który cechuje minimalizm oraz prostota. Tworzy się z niej przejrzyste, nieskomplikowane konstrukcje. Występują w trzech kolorach: szarym, czerwonym oraz grafitowym. Istnieje wiele typów kostki, w tym kostka mozaikowa, która jest stylizowana na oryginalny bruk rzymski. Charakterystycznym kształtem dla tego typu kostki są trapezy, które umożliwiają tworzenie kompozycji okręgów, łuków. Posiadają one zaokrąglone krawędzie. Można układać z nich ścieżki ogrodowe oraz chodniki. Brukarstwo jest bardzo wszechstronne.

Przy użyciu kostki brukowej, płyt kamiennych można stworzyć niezwykle oryginalne nawierzchnie, wykorzystując ich różnorodne kształty oraz barwy. Na rynku istnieje wiele firm produkcyjnych, które świadczą także profesjonalne usługi brukarskie, zajmując się projektowaniem skomplikowanych układów podjazdów, patio, ścieżek ogrodowych. Zaletą takiego sposobu funkcjonowania jest to, że od fazy projektowania do realizacji nad całym przedsięwzięciem czuwa jedna firma, która bierze odpowiedzialność za całość.

Projektowanie podjazdów, tarasów, ogrodów jest sztuką, którą posiedli współpracujący z firmami specjaliści. Ich oryginalne pomysły zyskują przychylność klientów, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Dysponując profesjonalnym zapleczem technicznym i doświadczonymi pracownikami, firmy są w stanie spełnić wysokie wymagania klientów.

Kostka brukowa prezentuje się solidnie i estetycznie. Występuje w wersji prostokątnej, podwójnej litery T, a także kwadratowej. Tradycyjne płyty chodnikowe cechuje łatwy montaż oraz duża wytrzymałość. Są one produktem bardzo uniwersalnym, stosowanym na chodnikach, parkingach samochodowych. Różne wymiary i grubość płyt decyduje o ich przeznaczeniu.

Kruszywo dekoracyjne tworzy elegancką powierzchnię alejek, chodników, podjazdów. Oryginalne kształty pozwalają na stworzenie skomplikowanych wzorów w kształcie elipsy, okręgu, fantazyjnych łuków. Kolorowe mozaiki to ozdoba każdego ogrodu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kruszywo dekoracyjne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.