Nowoczesne rolety

Rolety to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które można dopasować do własnych potrzeb. Spełniają one różne funkcje. Zewnętrzne rolety mają za zadanie chronić przed włamaniami, a także ograniczać dostęp światła słonecznego. Do ich zalet należy także izolacja cieplna.

Rolety wewnętrzne natomiast stanowią ochronę przed promieniami słonecznymi, a także ozdobę wnętrza. Rolety wewnętrzne wykonane są najczęściej z materiału, rolety tekstylne dostępne są w atrakcyjnych różnorodnych kolorach, regulują one stopień natężenia światła w pomieszczeniu.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe dostępne na rynku produkowane są w nowoczesnych systemach – adaptacyjnym, nadprożnym oraz podtynkowym, dzięki czemu można je instalować w budynkach nowo wybudowanych oraz starych.

Rolety dostępne są w stonowanych trwałych kolorach – białym, szarym, beżowym, brązowym. Można je dopasować do koloru elewacji budynki, w którym będą instalowane. Posiadają doskonałe walory użytkowe, nie tylko zabezpieczają przed włamaniem, ale również przyciemniają wnętrze, ograniczają dostęp rażącego światła słonecznego oraz izolują termicznie.

Ochronę okna przed owadami stanowią tzw. moskitiery, które są bardzo praktycznym elementem wyposażenia naszych domów. Można je zamontować na ramie okna, dzięki czemu nawet przy otwartym oknie nie grozi nam atak komarów i innych owadów. Możemy się cieszyć świeżym powietrzem bez ograniczeń.

Drugą ważną grupę produktów wielu firm stanowią bramy garażowe. Zróżnicowana konstrukcja dostępnych bram pozwala na dopasowanie ich do istniejących warunków. Bramy rolowane są świetnym rozwiązaniem, gdy podjazd garażowy jest krótki i nie ma miejsca na tradycyjnie otwierane bramy zajmujące miejsce na podjeździe. Bramy podnoszą się do góry, w żaden sposób nie ograniczając widoczności kierowcy. Na podobnej zasadzie działają bramy segmentowe. Otwieranie na pilota jest ich dodatkowym atutem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bramy garażowe, Budownictwo, dom i mieszkanie, Rolety wewnętrzne i zewnętrzne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.