Marka Nowa Gala – producent płytek

Nowa Gala powstała w 1995 roku i w niedługim czasie zaczęła się cieszyć olbrzymią popularnością. Obecnie jest jedną z częściej spotykanych firm w budownictwie mieszkaniowym. Płytki Nowa Gala charakteryzują się wysoką jakością, zróżnicowanym wzornictwem i wieloma możliwościami zastosowań. Z początku inwestorzy patrzyli na nie z dużą dozą nieufności, zwłaszcza, że cena płytek nie należała do najniższych. Dziś wiadomo, że poniesione koszty będą nas cieszyć przez wiele lat bez konieczności remontu czy wymiany okładzin ściennych czy podłogowych.

Wszechstronna oferta producenta

Projektanci starają się, by płytki Nowa Gala wciąż poszerzały swoją ofertę o nowe trendy, by również kreowały swego rodzaju modę na ciekawe, zarówno klasyczne, jak również nowoczesne aranżacje wnętrz. Każdy z nas znajdzie wśród dostępnych propozycji wzory odpowiednie dla swoich indywidualnych potrzeb. Nie ma żadnych przeszkód, by urządzić z ich pomocą cały dom. Firma produkuje także płytki przemysłowe, przeznaczone do biur, obiektów handlowych, sportowych i estetycznego wykończenia hal produkcyjnych, magazynowych czy miejsc, gdzie potrzebne są wyjątkowo odporne okładziny ścienne i podłogowe.

Płytki gresowe – ważne informacje dla użytkowników

Warto pamiętać, że płytki wykonane z gresu nieszkliwionego wymagają zawsze starannej pielęgnacji. Stosowanie odpowiednich impregnatów zapobiega ich niszczeniu, plamieniu i wchłanianiu różnych zabrudzeń. Płytki podłogowe są produkowane w różnych klasach ścieralności i trzeba je umiejętnie dobierać pod względem intensywności użytkowania danego podłoża. Wybór płytek gresowych może być problematyczny, kiedy będzie trzeba wiercić w nich otwory. Do tego celu potrzebny jest profesjonalny sprzęt i fachowa wiedza wykonawcy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Budownictwo, dom i mieszkanie, Glazura i terakota, Materiały wykończeniowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.