Oprogramowanie dla e-commerce

SAP Hybris Commerce zostało uznane najlepszym dostępnym na rynku oprogramowaniem dla branży e-commerce. Jego najważniejszą zaletą jest możliwość dopasowania do wymagań firm o różnej wielkości, działających w rozmaitych segmentach gospodarki. Drugim ważnym atutem i istotą tego rozwiązania jest zintegrowanie platformy CRM do zarządzania relacjami z klientem, platformy marketingowej oraz customer experience. Połączenie tych ważnych zagadnień w jednym narzędziu daje firmie wymierne korzyści, poprawiając doświadczenia zakupowe konsumentów, automatyzując wiele procedur, zwiększając wydajność biznesu.

Innowacyjna platforma omnichannel umożliwia skuteczne dotarcie do odbiorcy we wszystkich kanałach komunikacji. Została zaprojektowana dla firm funkcjonujących w obszarze B2B i B2C. Pozwala tworzyć oferty, promować produkty, zarządzać zamówieniami itd.

Zapewnienie klientom spójnego i wartościowego doświadczenia w mediach społecznościowych, na czacie, urządzeniach mobilnych czy w placówkach stacjonarnych, a także poprawa jakości obsługi przekłada się na budowanie lojalności klienta oraz zwiększanie jego satysfakcji ze współpracy. Konkurencja rośnie, konsumenci zwracają uwagę już nie tylko na samą cenę produktów i usług, ale także na sposób i jakość obsługi.
SAP Hybris Commerce to dostępne w chmurze obliczeniowej rozwiązanie umożliwiające angażowanie klientów i zjednywanie ich sobie m.in. poprzez spersonalizowany przekaz i uwzględnianie ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Na uwagę zasługuje wszechstronność rozwiązania SAP Hybris Commerce, które łączy takie zagadnienia jak sprzedaż, marketing i rozliczenia finansowe. Odpowiada na potrzeby współczesnego biznesu, stawiając na innowacyjność i zachęcając firmy do transformacji cyfrowej.

Firmy chcące się rozwijać i zwiększać przewagę konkurencyjną mają do dyspozycji wiele opcji. Zainwestowanie w innowacyjne, zintegrowane oprogramowanie to w gruncie rzeczy jedno z najkorzystniejszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biznes i ekonomia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.