Targi producentów

Udział w targach i wystawach jest powszechnie stosowaną metodą umocnienia się na rynku i zdobywana nowych klientów. Dla wielu przedsiębiorstw szybka organizacja stoiska i możliwość równie szybkiego przeniesienia go w inne miejsce jest szczególnie istotna. Właśnie dlatego ogromnym powodzeniem cieszą się systemy wystawiennicze, dzięki którym można szybko i skutecznie przygotować targową ekspozycję. Dużym atutem jest możliwość łatwego demontażu i ponownego zestawienia całości na innej hali, podczas innej wystawy bądź targów.

przykład stoiska do degustacjiWspółczesne systemy wystawiennicze i ekspozycyjne są również często używane do organizowania stanowisk promocyjnych i samplingowych, zlokalizowanych w miejscu organizacji imprez masowych, w galeriach handlowych i supermarketach. Możliwość wszechstronnego zastosowania jest uzależniona od ich konstrukcji. Bardzo funkcjonalne są systemy linkowe i rurkowe do podwieszania. Konstrukcje panelowe umożliwiają szybki montaż i demontaż oraz dzięki modułowej budowie pozwalają na zestawienie stoiska o dowolnej wielkości.

Systemy wystawiennicze muszą przyciągać uwagę osób, które pojawiają się obok nich oraz umożliwić sprawną organizację ruchu dla klientów. Te funkcje spełniają słupki odgradzające i kołki dystansowe. Różnorodne standy, stojaki i ekspozytory czy totemy reklamowe umożliwiają odpowiednie przyozdobienie stoiska materiałami konkretnego wystawcy. W niektórych rozwiązaniach są wykorzystywane również rzutniki komputerowe, ekrany ciekłokrystaliczne lub systemy podświetleń LED.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Systemy ekspozycyjne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.