Trwała i elegancka podłoga

Panele drewniane i parkiety to luksusowe wykończenie podłóg, na które decyduje się coraz więcej Klientów. Od dawna wiadomo, że naturalne drewno to najlepszy materiał wykończeniowy, jeśli chodzi o podłogę. Oprócz walorów estetycznych posiada długą trwałość i jest eleganckie. Producenci oferują parkiety ze szlachetnego drewna polskiego i egzotycznego. Wysokiej jakości deska podłogowa to gwarancja satysfakcji dla nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest ona doskonale wyszlifowana, wykończona lakierem lub olejem.

Od lat największą popularnością na rynku cieszy się parkiet dębowy, ostatnio modne są także parkiety z drewna egzotycznego – np. wenge, jatoba, merbau, teak.

Na gotowy parkiet składają się 2 warstwy litego drewna. Szlifowanie nowoczesnymi maszynami zapewnia wysoką jakość parkietu. Producenci stosują unikalną metodę lakierowania (naniesienie pięciu warstw lakieru ekologicznego oraz utwardzenie promieniami UV). Powierzchnia parkietu jest idealnie polakierowana i trwała. Pozwala na wieloletnie użytkowanie bez skazy i innych zniszczeń. Panele drewniane stanowią eleganckie i trwałe wykończenie podłogi, które nadaje wnętrzu oryginalnego charakteru.

Wiele osób ceni naturalne materiały, ekologiczna podłoga to świetny wybór nie tylko dla alergików, ale dla wszystkich użytkowników podłóg. Doskonale izoluje akustycznie i termicznie, a możliwość jej wielokrotnego odnowienia jest jednym z najważniejszych atutów. Panele drewniane wymagają właściwego użytkowania, które może w sposób znaczący przedłużyć ich żywotność. Chodzi przede wszystkim o utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Niezależnie czy jest to parkiet dębowy, bukowy czy z drewna egzotycznego – wenge, merbau, lub innych – jakość jest pierwszorzędna.

Wielu producentów parkietów i paneli drewnianych świadczy również usługi parkieciarskie. Dla tych, którzy chcą samodzielnie położyć deskę podłogową, firmy oferują wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak: kleje, oleje, lakiery, a także profesjonalne środki do pielęgnacji. Klienci mogą także liczyć na fachowe porady w zakresie właściwego użytkowania podłogi i jej pielęgnowania, tak by móc cieszyć się swoją drewnianą podłogą przez długi czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Podłogi i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.